KARGO VE TESLİMAT:

1- Hazırlık Süresi: Dia Comfort’dan sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 4-8 iş günüdür. Resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılamamaktadır. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilir.

2- Kargoya Teslim: Hazırlık süresinin ardından siparişiniz size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

3- Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası kargo firması tarafından size iletilir.

4- Kargo Kaynaklı Teslimatı Geciktiren Durumlar Hakkında Bilgi:

* Türkiye genelinde ürünün teslim edileceği adresin uzaklığı ve kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığı teslimat gününü etkileyebilir, sipariş teslimi gecikebilir. 

* Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları, ürünün teslimini geciktirebilir.

* Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen zaman dilimlerinde her zaman kargo tesliminde belli bir yoğunluk yaşanır. Bu özel günlere denk gelen siparişlerde, teslimat gecikebilir.

5- Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

6- Çalışılan Kargo Şirketi: Dia Comfort, Sürat Kargo ile çalışmaktadır.

7- Kargo Ücreti: 150 TL ve üzeri tüm  alışverişlerinizde kargo ücreti Dia Comfort tarafından karşılanır. 

8- Sipariş Teslimi: Siparişinizi ancak siz teslim alabilirsiniz. Ancak adreste, sizin teslimatınızı alacak başka biri varsa, bu bilgiyi siparişi oluştururken mutlaka belirtiniz. Belirtmediğiniz taktirde, siparişiniz başkasına teslim edilmeyebilir.

9- Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslim adresini değiştirmemeniz gerekir. Aksi halde siparişiniz önce Dia Comfort’a geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.

10- Sipariş Ulaşmazsa: Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmazsanız ya da sizin dışınızda siparişinizi teslim alacak kişiyi belirlemediyseniz, Sürat Kargo görevlisi, paketinizi en yakın Sürat Kargo şubesinden alabileceğinizi belirten bir not bırakır. Paketi, belirtilen Sürat Kargo şubesinden en geç iki gün içinde teslim almanız gerekir.

İADE ve İPTAL KOŞULLARI:

İade ve Değişimlerde Kargo Ücreti Müşteriye Aittir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde Sürat Kargo ile gönderici ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

www.diacomfort.com’dan almış olduğunuz ürünler Dia Comfort mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gelen ürün öncelikle Dia Comfort inceleme ekibi tarafından incelenir. Dia Comfort inceleme ekibi üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

İade onaylandığında, yasal süre olan 10 ( on ) iş günü içerisinde ürün ücreti tarafınıza iade edilir. Bu süre Dia Comfort’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

Ürün değişim yapılabilir. Değişim yapılacak ürün yeni alınacak ürün ile aynı model olması gerekir.

İADE VE DEĞİŞİM ADRESİ

Alıcı: DİA ADEMLER AYAKKABICILIK MEDİKAL VE ORTOPEDİK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, 10702. Sk. No:18, Konya, Karatay 42050

Müşteri Hizmetleri:  444 71 16

E-posta: [email protected]

İADE VE DEĞİŞİMLERİ SÜRAT KARGO ÜZERİNDEN YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR